• Strefa klienta:


Nie wiesz na usługi której firmy zajmującej się osuszaniem budynkow się zdecydować? Przeczytaj kilka rad, które mogą Cię uchronić przed naciągaczami:1. Sprawdź jakiej mocy oraz jakiej wydajności sprzęt oferuje firma.

Większość firm oferują niską cenę osuszania sprzętem pół profesjonalnym o bardzo małej wydajności. Urządzenia w tym wypadku będą musiały spędzić dużo więcej czasu w twoim lokalu, co wiąże się z tak naprawdę większymi kosztami usługi oraz większym rachunkiem za prąd.
U nas otrzymasz najmocniejsze profesjonalne maszyny o wydajności 1300m3 powierza na godzinę oraz wydajności do 100 litrów na dobę (*im większa wydajność maszyn tym szybciej oraz dogłębniej osuszysz swój lokal).

2. Wybieraj sprzęt bez wbudowanych pojemników na wodę.

Małe osuszacze posiadają wbudowane pojemniki na wodę o małej pojemności, co wiąże się z częstym wylewaniem wody. Sprzęt oferowany przez firmę Szmurlo24 z powodu dużej wydajności odprowadza wodę do zewnętrznych pojemników, umożliwia to wylewanie wody tylko raz na dobę.


3. Sprawdź cenę transportu.

Osuszacze powietrza to urządzenie trudne w transporcie, waga profesjonalnego sprzętu to od 60 do 80kg. Wiele firm nie oferuje dowozu lub nalicza dodatkowe profity, a samodzielny załadunek sprzętu może stać się udręką.  
Nasza firma oferuje darmowy dowóz w dwie strony bez ukrytych kosztów, również w sobotę oraz niedzielę.


4. Sprawdź cenę pomiarów wilgotności.

Firmy często oferują płatny lub tylko jeden darmowy pomiar wilgotności sprzętem, który nie posiada jakiejkolwiek homologacji.
Szmurlo24 oferuje darmowy pomiar wilgotności przez cały okres współpracy z klientem, wilgotnościomierzem z homologacją EU.
of
osuszanie budynków Garwolin, osuszacze powietrza Garwolin, zalanie Garwolin, osuszacze wynejem, osuszacze zalanie, zalane domu Garwolin